Віртуальна мандрівка

0 0055 вересня у відділі інформаційних технологій відбулась чергова віртуальна мандрівка  з циклу «Відкриваємо нові горизонти, нові культури і світи». Цього разу ми здійснили подорож до Грузії. Цікаво було довідатись, що самі грузини країну свою називають Сакартвело, а походження слова «Грузія» точно не відоме.

Релігія в цій країні відіграє велику роль і церква переживає значний підйом. Сім’я для грузина – святе, а слово батька – це закон! Країна багата на традиції, легенди, славиться своєю гостинністю. І побувавши в ній, не можна не спробувати грузинської кухні.

Присутнім сподобалися визначні пам’ятки, такі як : печерний монастирський комплекс – Вардзія, найстародавніше місто – Уплісцихе, знаменитий середньовічний храм Кахетії – Алаверді, фортеці Ананурі і Хертвісі. Своєю величністю вразили сванські вежі-фортеці і те, що у них навіть в наш час проживають сім’ї.

Грузія намагається стати туристичною Меккою для всього світу. І на даний момент, англійська мова претендує на те, щоб стати другою офіційною в Грузії.

0 0130 0140 017

Sharing

Ви можете прокоментувати, або відправити trackback з Вашого власного сайту.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.