Віртуальна мандрівка

1 04817 жовтня у відділі інформаційних технологій відбулась чергова віртуальна мандрівка з циклу «Відкрий для себе Україну». Сьогодні ми переглянули відео програми «7 природних чудес України.Озеро Світязь», яке найглибше та найбільше за об’ємом озеро України, яке утворилося понад 10 тисяч років тому. Озеро належить до групи Шацьких озер, розташованих на території Шацького національного природного парку на Волинському Поліссі. Сам Світязь чимось схожий на море. Він має довжину 9,3 і ширину 4,8 м. Площа озера – 2750 га. Найбільша глибина – 58,4 м., а середня – 6,9 м.

У сонячну погоду дно Світязя видно на кількаметровій глибині, що не може залишити байдужими тисячі туристів, які відпочивають на берегах озера круглий рік.

Донині серед учених немає єдиної думки щодо походження Світязя і інших шацьких озер. Дехто вважає, що після відступу дніпровського льодовика на Поліссі утворилося величезне водоймище.

Присутні глядачі після перегляду фільму поділились власними враженнями від відпочинку на Світязі і всім рекомендували – хоть раз побувати там і насолодитись прекрасними пейзажами і джерельно чистою водою.

1 055 1 049 1 051

Sharing

Ви можете прокоментувати, або відправити trackback з Вашого власного сайту.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.