Екскурсія

111111Літо – пора для відпочинку, подорожей та гарних вражень. Влітку учасники BIBLIO TRAVEL GLUB, що при краєзнавчому відділі центральної районної бібліотеки, бібліотечні працівники продовжуть пізнавати свій край в рамках проекту «Туристично-краєзнавчий клуб в бібліотеці: відкриваємо нові горизонти». Цього разу ми вирішили розширити географію наших подорожей, вийти за межі Надвірнянщини і відвідати сусідню Яремчанщину – курорт «Буковель» та Яремчанський водоспад «Пробій». Гарного сонячного липневого дня вирушили на екскурсію. Гірськолижний курорт «Буковель» знаходиться за 110 км від м. Івано-Франківська. Розташований неподалік села Поляниця, біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 км над рівнем моря. Цей найбільший гірськолижний курорт України почав розбудовуватись з 2000 р., зараз це – містечко, в якому розгорнуто спектр умов для заняття спортом, бізнесу, відпочинку, оздоровлення. Туристам, 8-10% яких – іноземні, пропонують комфортні умови проживання в готелях, харчування в ресторанах та кафе, різні види розваг зимою і влітку, різні види оздоровлення.

22222 333333 33333

Дивитись фотогалерею →

Ми оглянули всю цю красу, із задоволенням проїхались канатною дорогою, милуючись чудовими краєвидами, просто відпочивали. Вразила велика кількість людей, яких приваблюють гори і відпочинок в Буковелі.

По дорозі додому відвідали Яремчанський водоспад «Пробій» та базар народних промислів, якими торгують біля водоспаду. Це місце на південній околиці Яремче притягує туристів з різних куточків України та з-за кордону. На річці Прут у межах каньоноподібної ділянки – каскад порогів, який завершується водоспадом висотою 5 м. Над ним є пішохідний міст, з якого туристи люблять спостерігати за водою, яка шумить, піниться, заворожує…

01 03 02

Дивитись фотогалерею →

Це були незабутні враження. Ми ще раз переконалися: наш край – чудовий, найкращий! І він вартий, щоб його побачив кожен, хто любить подорожувати. Тож запрошуємо і вас провести літо в Карпатах, не пошкодуєте!

Sharing

Ви можете прокоментувати, або відправити trackback з Вашого власного сайту.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.