Віртуальна мандрівка

DSC011397 квітня у відділі інформаційних технологій відбулась чергова віртуальна мандрівка – «Об’єднані Арабські Емірати» із циклу «Відкриваємо нові горизонти, нові культури і світи».

Держава ОАЕ була проголошена 2 грудня 1971 р. і являється однією з найбагатших країн світу . Відмінною рисою арабів є їхня гостинність і те, як вони трепетно зберігають давні традиції.

З точки зору будівельних та інженерних технологій все, що є в ОАЕ побудовано ідеально. Все, що може бути з приставкою “най”, знаходиться саме тут. Дубаї – це найзеленіше, найкрасивіше і найсучасніше місто. Там розташований найвищий хмарочос на планеті з найшвидшими ліфтами у світі, один з найбільших і найвищих фонтанів у світі, найдовша крита гірськолижна траса, акваріум з найбільшою фронтальною стінкою і т. д.

Своєю красою, розмірами і величністю вражають також мечеті, форти, палаци, вежі, парки квітів, хмарочоси та дивакуватої форми численні готелі, а також острови Пальм – архіпелаг штучних островів.

Одним словом ця держава – країна майбутнього, хоч і штучна і споглядаючи на неї, розумієш, що людина може все, варто цього лиш захотіти і ОАЕ – яскравий приклад того, як в пустелі за короткий період з розмахом можна створити живучий оазис і шикарний мегаполіс.

DSC01130 DSC01136 DSC01138

Sharing

Ви можете прокоментувати, або відправити trackback з Вашого власного сайту.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.