Презентація літературної агенції «Discursus»

DSC02222Коли людина обдарована талантами, то часто всесторонньо. А ще коли працює над собою, то і в молодому віці досягає успіху, як приміром Василь Карп»юк, уродженець села Брустурів, що на Косівщині (1988 р.н.). Людина творча, наполеглива, на сьогодні – поет, прозаїк, публіцист, журналіст, блогер, автор збірки вибраних творів «Мотлох», поетичної книги «BRUSTURY» та низки публікацій у періодиці, лауреат літературних премій: «Смолоскип»,«Гранослов», ім. О. Гончара та інших, учасник низки мистецьких заходів («Фортмісія», «Потяг до Яремче», Літературний фестиваль у рамках «Форуму видавців» та ін.), організатор мистецького фестивалю ім. Т. Мельничука, автор культурно-мистецьких програм на Івано-Франківському обласному радіо, організатор резиденції україномовних письменників в Івано-Франківську «Станіславський феномен». У 2012 р. разом з Ярославом Голодюком створив літературну агенцію «Discursus», до якої причетні також члени Івано-Франківської літстудії «Нобель», отож працюючи дружно, з ентузіазмом на даний час видали 60 книг – художніх, наукових, публіцистичних.

6 жовтня до Надвірної завітав Василь Карп»юк, письменниця Ольга Деркачова, поетеса Наталя Ткачик. Василь презентував свою агенцію, розповів багато цікавого про те, як вона створювалась, «ставала на ноги», як функціонує, привіз чимало книг, виданих у «Discursus». Ольга Деркачова представила деякі книги, прочитала своє нове оповідання, яке справило враження на аудиторію. Наталя Ткачик, яка в агенції виступає в ролі редактора, детально представила художні книги молодих авторів, читала власну поезію.

Було приємне спілкування з молодими, талановитими письменниками нашого краю, які не тільки творять достойну літературу, але й видають та популяризують багатьох авторів.

DSC02199 DSC02201 DSC02202 DSC02208 DSC02216 DSC02218 DSC02223 DSC02226 DSC02230

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.