Презентація книги «Святе ім’я твоє» Романа Киселюка

IMG_616529 жовтня  відбулась презентація книги «Святе ім’я твоє» Романа Киселюка. Користувачі бібліотеки добре знають його як автора сучасної, модерної поезії, тому презентація пройшла у формі спілкування і діалогу з присутніми.  Поет розповів про те, як була видана книга в Чернівцях, у видавництві «Букрек», читав поезію з нової книги. Вступне слово до книги написав голова обласної НСПУ Євген Баран: «Не перестаю дивуватися і по-білому заздрити невсипущій енергії Романа Киселюка. Він покликаний бути провідником, і свою місію з честю і гідністю виконує..»

 Завідувач відділу краєзнавчої літератури Р.Грушецька звернула увагу присутніх на документ, який вміщений в книгу «Україна погибає! Хто винуватий в цьому?». Він видрукований ОУН 1948 року Петром Полтавою (Федуном), керівником головного осередку пропаганди проводу ОУН, який загинув в с. Вишні Рогатинського р-ну. Цю відозву знайдено в повстанському бункері 1989 року і знаходиться вона в Романа Киселюка.  Сьогодні цей документ важливий і актуальний.

В презентації книги взяв участь  Ярема Оленюк художник і оформлювач цієї книги. На обкладинці книги розміщена його ліногравюра «Сльоза Ісуса».  Пан Ярема відзначив, що поезія Романа Киселюка глибинна і філософська.

IMG_6169 IMG_6170 IMG_6172 IMG_6173 IMG_6174 IMG_6177

Виступаючі – журналіст Роман Флис, учитель Олег Савчук, письменниця Марія Дзюба, поетеса Надія Павлик, художник Дмитро Угринчук, фотограф Роман Глодан висловлювали свої думки про поезію Романа Киселюка, але всі погодились з тим, що він  поет талановитий, оригінальний і харизматичний.  Олег Савчук запропонував для поета зробити подарунок до ювілею – видати вибране видання його поезій.

IMG_6180 IMG_6181 IMG_6186 IMG_6188 IMG_6191 IMG_6193

Працівники відділу краєзнавчої літератури організували книжкову виставку «Його талант, як витоки джерела з-під  Говерли».

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.