Літературний акорд

IMG_65271 грудня в читальній залі відбувся літературний акорд з нагоди 85-ти річчя від дня народження українського письменника, нашого краянина Романа Федоріва. З життям і літературною творчістю присутніх ознайомила зав. краєзнавчим відділом Р.Грушецька. Вона прочитала уривки з романів «Єрусалим на горах», «Отчий світильник», «Жбан вина».

Роман Федорів народився в с. Братківці Тисеницького р-ну 1930р. Працював  журналістом в редакціях багатьох газет, об’їздив майже всю Україну. 32 роки очолював журнал «Жовтень», пізніше «Дзвін». Лауреат національної премії ім. Т.Шевченка (1996 р.) за роман «Єрусалим на горах (1993 р.). Він автор романів «Чудо святого Георгія о зміє», «Лисиці брешуть на щити», «Кам’яне поле», «Жорна», «Ворожба людська» та повістей «Скрипка, що грає тисячу літ», «Знак кіммерійця», «Танець Чугайстра».  Помер  Роман Федорович 14.03. 2001 р.

Учасників заходу зацікавив відеофільм «Роман Федорів і його село», в якому родичі згадують про письменника. Користувачі бібліотеки переглянули книжкову виставку «Жага черпати з витоків».

IMG_6529 IMG_6530 IMG_6532

 

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.