Година корисних порад

IMG_6538В умовах визнання світовою спільнотою України, як суверенної, незалежної, правової держави, актуальним залишається питання правового виховання громадян. Адже необізнаність в системі правосуддя не дає можливості в повному обсязі користуватися своїми правами і обов’язками, щоб уникнути хибних вчинків та злочинних діянь. Усі громадяни України мають право на набуття необхідного їм мінімуму правових знань.

З цією метою в центральній районній бібліотеці проводиться тиждень права. 7 грудня в читальній залі районної бібліотеки для дорослих відбулася година корисних порад “Не віднімай у себе завтра”, під час якої професійні юристи з Благодійного фонду Ю.Дерев’янка Олеся Гнатів та Андрій Гунда активно спілкувалися з учнями старших класів ЗОШ №2 (класні керівники Іроденко Н.Б. і Мацьків І.Р.).

Підлітки отримали корисну інформацію про свої права та обов’язки, про правову відповідальність неповнолітніх осіб за вчинення правопорушень, дізналися з якого віку наступає кримінальна відповідальність за протиправні дії.

Присутні переглянули фільми “Людська гідність як джерело прав” та “Права дитини в Україні”. Велику популярність мала книжкова виставка “Право читати. Право знати. Право діяти.”, яка покликана навчити як користуватися своїми правами, добре виконувати свої обов’язки, не робити правопорушних дій.

На завершення ведуча заходу завідувач відділу обслуговування користувачів Надія Мартинюк прочитала вірш Расула Гамзатова “Кожен вибирає собі” і наголосила, що майбутнє кожної людини залежить від її вчинків і вибору, від її добрих намірів і поваги до оточуючих.

IMG_6534 IMG_6540 IMG_6542 IMG_6544 IMG_6545 IMG_6548

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.