Засідання етностудії “Джерело”

IMG_6582Поспішайте, дівчатонька,
Все приготувати,
Бо вже пора вечорниці
Всім нам починати.
Серед численних народних свят дуже цікавим є свято Андрія. Вважають, що в давнину це було Свято дівочої долі. Наші пращури вірили, що при народженні людини Бог неодмінно посилає їй долю. Та й ми, готуючись до зустрічі Нового року, сподіваємося на краще – на посмішку долі.
Сьогоднішнє свято допоможе нам пригадати народні традиції, замислитися над майбутнім, поспілкуватися, словом, цікаво провести час.
В проведенні свята взяли участь: газдиня (Надія Мартинюк зав відділом обслуговування), газда (Ярослав Лазорко бібліотекар абонементу) та студенти Надвірнянського автотранспортного коледжу гр. ЕМ -11, Б-11 з класним керівником Тетяною Федак. Це було справжнє театралізоване дійство, кульмінацією якого були – ворожіння: на тинові, на чоботях, на дровах і кусання Калити та пригощання варениками.
Ось і ожили перед нами ігри і забави нашого народу. Тепер головне, щоб вони і надалі не пішли у забуття. Міцний наш рід, жива у ньому пам’ять про минуле. Тож бережіть цю прекрасну, невичерпну скарбницю. У ній розум, кмітливість, гумор, надія і світло завтрашнього дня. Хай у вас завжди живим вогником світяться обереги пам’яті!

IMG_6583 IMG_6585 IMG_6588 IMG_6590 IMG_6593 IMG_6599 IMG_6602 IMG_6606 IMG_6620

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.