“Подвиг Небесної Сотні назавжди в наших серцях”

112Минуло два роки від трагічних подій на Майдані, які назавжди залишуться в нашій пам’яті.

Майдан – нині це слово знають у всіх країнах світу. Майдан – це прагнення жити за європейськими стандартами. За це Україна заплатила більш як сотнею людських життів. З нагоди другої річниці вшанування Героїв Небесної Сотні в центральній районній бібліотеці проведено годину пам’яті “Подвиг Небесної Сотні назавжди в наших серцях”.

Ведуча заходу бібліотекар абонементу ЦРБ Наталія Берчак розповіла про історичні події, що змінили політичне обличчя України. Присутні прослухали вірші, присвячені Героям Майдану, що в мирний час віддали своє життя за вільну, незалежну державу, які прочитали Наталія Берчак та Раїса Грушецька, також переглянули до глибини душі пронизливий відеофільм “Герої Небесної Сотні”, у супроводі пісень “Ангели Майдану” П.Дворського, “Мамо не плач” О.Долі. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв під тужливі акорди пісні-реквієму “Плине кача” у записі Піккардійської Терції.

В відділі “Абонемент” розгорнуто виставку-інсталяцію “Подвиг Небесної Сотні в українському друкованому слові”. В експозиції представлено літературу, періодичні видання, фотодокументи, які висвітлюють події Революції Гідності, трагічні дні боротьби українців за своє право на свободу і європейський вибір.

 097 101 103 106 115 090

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.