Зустріч з Оксаною Кузів

1091 березня в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва відбулася зустріч з письменницею, членом НСЖУ Оксаною Кузів та презентація її нової книги – збірки поезій “В закапелках душі”. Оксана Кузів дебютувала в літературі з прозовою книгою “Адамцьо”, яку, за високу оцінку читачами, визнали “Книжкою року у молоді Прикарпаття, 2014р.”. Присутні мали приємність поспілкуватися з гарною людиною, тендітною, скромною жінкою, яка має великий творчий потенціал. Оксана Кузів розповідала про роботу над книгами, читала окремі вірші , які були тепло сприйнятті присутніми, відповідала на запитання шанувальників її творчості.

Поезії Оксани Кузів несуть щиру енергію доброго світла, находять відлуння в найглибших закапелках душі, наповнені глибокою філософією життя. Вони – поетизована сповідь досвідченої і юної душею Жінки. В її поезіях можна знайти відповіді на багато життєвих запитань, в них вона радить:

Навчіться бути щасливими
Тільки того, що живете,
Що дихаєте, що бачите,
Що світло в собі несете.

Зустріч з Оксаною Кузів вийшла дуже вдала, добра, щира. Присутні дякували письменниці за її творчість і бажали нових літературних досягнень.

110 114 121

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.