Виставка-застереження

027З нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, який був проголошений в 1972 році, у читальній залі ЦРБ функціонує виставка-застереження “Поглянь – Земля благає допомоги”.

Сьогодні проблеми екології та збереження життя гостро постало перед людством. Захист навколишнього середовища передбачає і раціональне використання природних ресурсів, і збереження миру на планеті, і цивілізований науково-технічний прогрес. Екологічна байдужість має величезні негативні наслідки – це знищення лісів, отруєння водних ресурсів, повітря та грунту, катастрофічні зміни клімату, техногенні катастрофи. 

Основне завдання сьогодні – це формування екологічного світогляду населення, прищеплення дбайливого ставлення до природи.

Виставка-застереження покликана спонукати відвідувачів до усвідомлення єдності системи “природа – суспільство – людина”, де людина своїм економічно-технічним розвитком веде до змін самої природи. Матеріали, представлені на виставці, розповідають про рослинний і тваринний світ України, взаємозвязок природи і людини, наслідки Чорнобильської аварії, формують культуру екологічної поведінки.

Тільки високоосвічене суспільство зможе запобігти екологічній катастрофі на планеті.
030 031 033

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.