Зустріч з цікавими людьми – подружжям Галини та Олега Савчук.

013В центральній районній бібліотеці вже третій рік діє проект “Зустрічі з цікавими людьми”. В рамках проекту 19 квітня в читальній залі ЦРБ відбулася зустріч з подружжям надвірнянців Галиною та Олегом Савчуками. Завідувач краєзнавчим відділом Раїса Грушецька представили їх, як людей неординарних, інтелігентних, ерудованих, з незвичайними захопленнями. Колишні вчителі, Галина та Олег Савчуки – постійні користувачі районної бібліотеки, активні учасники різноманітних масових заходів – презентацій книг, зустрічей з письменниками, літературних вечорів, на яких вони часто виступають, висловлюючи свою думку чи враження від прочитаних книг.

Галина Богданівна розповіла про їхню сім’ю, свої захоплення, зокрема захоплення ткацтвом,  поділилася секретами щасливого подружнього життя. Вона співголова районного товариства “Жива етика”, меценат –  для районної бібліотеки передплатила газету “День”, додаток до нього журнал “Маршрут”, подарувала книги для читального залу.

018Олег Савчук – працював вчителем хімії, займав керівні посади в освітніх закладах. На зустрічі Олег Савчук згадав той нелегкий час, коли він в якості військового хіміка, працював в зоні вибуху Чорнобильського атомного реактора, а ще розповів про своє хобі: він колекціонує листівки з різних країн світу, частину з яких присутні мали змогу переглянути.

 Сімя Савчуків не залишається осторонь культурно-мистецького життя краю: вони підтримали видання творів Р.Киселюка, І Яцури та інших.

Зустріч пройшла надзвичайно цікаво, присутні, дякуючи за зустріч, бажали Галині та Олегу Савчукам здоров’я, творчого натхнення в їхніх задумах, миру та здійснення мрій.

016 image-20-04-16-04-27-8 image-20-04-16-04-27-13

 

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.