Скайп-спілкування “Поезія єднає серця”.

logo21 квітня в приміщенні центральної районної бібліотеки відбулася зустріч поетів в формі скайп-спілкування “Поезія єднає серця”. На зустріч завітали керівник літературної студії “Бистрінь” поет Олександр Букатюк та  член літературної студії поет, гуморист Роман Бенюк.

В спілкуванні взяли участь Новопсковська районна бібліотека  та Білолуцька селищна бібліотека-філія Луганської області, які запросили на зустріч поетів Новопсковщини. Новопсковська районна бібліотека представила членів літературно-поетичного обєднання : поетів з великим поетичним доробком Скіпу Тетяну, Літвіненко Василя, Тімохіна Петра, Кущова Івана, Ахундова Вадима та починаючих, юних талантів Должкову Ангеліну та Осітрову Юлію.

Білолуцька селищна бібліотека запросила на зустріч місцевих самобутніх поетів Чепелуху Петра та Шовкопляс Любов.

Поети спілкувалися, читали вірші, розповідали про історії написання декотрих своїх поезій, демонстрували свої поетичні збірки, виконували пісні на слова власних віршів.

Поети в своїх виступах, через призму поетичного слова показали, що поезія допомагає осмислювати минуле і сьогодення у всій складності буття, дає рятівний промінь надії, торкається глибинних струн людської душі, світу природи, який поглиблює і доповнює світ людини, стирає межі спілкування.

002 008 003

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.