Екотолока до Дня Землі.

002Квітень – це місяць, коли пробуджується і відроджується  природа, тому саме в цьому місяці проводиться ряд екологічних заходів, спрямованих на розвиток екологічної культури суспільства, дбайливого ставлення до  довкілля, приведення до належного естетичного та санітарного стану навколишніх територій, бо екологія починається з кожного з нас.

Працівники центральної районної бібліотеки долучилися до всеукраїнської акції “За чисте довкілля” та Дня благоустрою, взявши участь в загальноміській толоці по підготовці міста до Великодніх свят. 22 квітня, до всесвітнього Дня Землі, працівники бібліотеки провели екотолоку, прибравши частину території міського парку, прилеглої до пам’ятника Івану Франку та  територію біля районної бібліотеки.

Проведення таких заходів є гарною нагодою для громади об’єднатися навколо ідеї екологічного та духовного розвитку держави, підтвердження свідомого ставлення до збереження довкілля. Спільними зусиллями можна зробити нашу державу, наш дім, середовище, де ми живемо, чистим і комфортним. Турбота про природу – це турбота про самих себе.
011 007 016

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.