Науково-пізнавальні стежки заповідника Горгани.

03322 квітня, до всесвітнього Дня Землі та до днів заповідників та національних парків (18.04.-22.04.), в читальній залі ЦРБ працівниками краєзнавчого відділу організовано засідання туристично-краєзнавчого клубу “BIBLIO TRAVEL CLUB”, на якому проведено відео-маршрут “Науково-пізнавальні стежки заповідника “Горгани”. На засідання клубу завітали працівники ПЗ “Горгани”: завідувач сектору екологічної освіти Людмила Кравчук та провідний фахівець Роман Кузнєцов. На захід запросили молодь – старшокласників Надвірнянської ЗОШ №1.

Завідувач краєзнавчим відділом Раїса Грушецька розповіла про відзначення Дня Землі, який започатковано, щоб навчити людей бути уважнішими до вразливого довкілля. У цей день в різних країнах світу лунає Дзвін Миру, закликаючи людей докласти зусиль до збереження миру на Землі.

Людмила Кравчук та Роман Кузнєцов розповіли  про природний заповідник “Горгани”, його структуру, функції, історію виникнення. Зокрема розповіли про науково-пізнавальні стежки заповідника, його флору і фауну. Присутні переглянули відео-слайди про чудову і недоторкану природу заповідника “Горгани”, відео-фільм про відзначення міжнародного Дня Землі, ознайомилися з добіркою краєзнавчої літератури, представленої на виставці “Карпати кличуть, Карпати ждуть”.

 На завершення, учасники засідання висловили бажання здійснити в травні туристичний похід по маршруту “Науково-пізнавальними стежками заповідника “Горгани”.

020 022 023 030 032 039

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.