Чорнобиля тридцята весна.

KZ7BHR3W12UЦього року минає 30 років від того часу, як вибух на Чорнобильській АЕС перетворив на пустку квітучі села та місто Прип’ять. На передову з невидимим ворогом вийшли тисячі добровольців. Сотні згоріли тоді в боротьбі з радіаційним монстром. У ці квітневі дні ми маємо вклонитися і подякувати людям, котрі кинулися у саме пекло і змогли вгомонити розбурханий реактор ціною власного життя і здоров’я. 

21 квітня в Стримбівській ЗОШ 1-2ст. учнями 6 класу на чолі з класним керівником Шовгенюк В.І. проведено урок пам’яті “Тридцята палає весна”. Штогрин Володимир, Шпитко Марія, Чава Назар, Сіщук Василь, Гладиш Денис читали вірші присвячені подіям тридцятирічної давнини та пам’яті героям-ліквідаторам Чорнобильської аварії. Стримбівська бібліотека-філія (завідувач С.Хіміон) організувала до цього заходу тематичну виставку “Тридцята палає весна”.

Завжди пам’ятаймо про ті трагічні для долі України дні, про тих, хто впав жертвою радіаційного вогню, не будьмо байдужими, бо збереження пам’яті про цю трагедію зможе вберегти майбутнє від повторення трагічних для людства подій.

CIMG0236 CIMG0242 CIMG0245

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.