Вечір-реквієм

IMG_1263Вечір-реквієм «Чорнобиль – скорбота пам»яті людської», присвячений 30-річчю однієї з найбільших техногенних катастроф сучасності, зібрав у Переріслянському будинку культури чимало небайдужих. Ведучі Олеся Фіщук та Олег Овчаренко  згадували ті квітневі дні, коли сади буяли цвітом, а радіація, вирвавшись з-під контролю, творила свою руйнівну справу.  Захід благословив о. Василь Панівник, настоятель храму Різдва Івана Хрестителя УГКЦ, а також наголосив, що лише щира молитва здатна відвертати такі катастрофи та лиха.

Голова громадської ради Василь Ерстенюк у своєму виступі акцентував увагу на людському факторі – байдужості, що, на його думку, в якійсь мірі спричинило трагедію.  На вечорі звучала поезія, присвячена Чорнобильському лиху у виконанні читців Сніжани  Голубчак, Ліани Наворот, Ілони Овчаренко, Андрія Голубчака, Марійки Голубчак. Чудово у дійство впліталися пісенні твори – «Чорний крук», «Боже, вислухай благання» у виконанні Анастасії Крук, Іванни та Христини  Михайлюк. На заході були присутні переріслянці – учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС – Василь Непеляк (сільський голова), Дмитро Синоверський, Микола Передрук. Їм було вручено пам»ятні значки до 30-річчя Чорнобильської катастрофи та  грошові допомоги від виконкому сільської ради. Сільський голова згадував ті події з сумом і болем, хвилиною мовчання запросив присутніх вшанувати пам»ять тих, хто загинув.

Присутні на заході ознайомились із книжковою виставкою «Відлуння Чорнобильських дзвонів», яку влаштували працівники сільської бібліотеки-філії.

IMG_1246 IMG_1250 IMG_1257 IMG_1270 IMG_1275 IMG_1278

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.