Година духовності

DSCN1180Ми ще перебуваємо в стані ласки Господнього Воскресіння. Година духовності «З вірою в серці» за участю о. Івана Гедзика, пароха УГКЦ с. Гвізд та поважного надвірнянця Адама Буня, яку проведено 4 травня в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва, була присвячена саме цим величним святам. Модератор заходу Раїса Грушецька зауважила, що Великдень є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою, віри над безнадією. Вона представила о. Івана як священика з ласки Божої, який понад усе любить Бога, людей і Україну. Він був з людьми, коли була пролита людська кров на Майдані, а також тепер на Сході України підтримував своїми молитвами воїнів АТО як капелан і як волонтер. У своєму виступі о. Іван розповів про свято Воскресіння Христового як про Божу ласку, коли говорить душа. Зауважив, що кожна людина переходить свою Голгофу, щоб зазнати воскресіння, світло в майбутньому, наголосив, що 2016 рік оголошено роком милосердя. А ще представив присутнім світлини, на яких він разом з іншими священиками на Майдані в Києві та світлини церкви Преображення Господнього в с. Гвізд, біля якої традиційно щороку проводяться гаївки у великодні свята.
Відомий громадський діяч Адам Бунь подарував відділу краєзнавчої літератури ЦРБ книгу «Каміння Майдану», яку написав богослов, професор Українського католицького університету Михайло Димид спільно із дочкою Климентиною. У цій книзі є світлина, на якій автор разом з о. Іваном Гедзиком правлять літургію на Майдані в Києві. Пан Адам розповів, що книгу придбав у Польщі його син Ростислав, який працює секретарем ЮНЕСКО. Цікаво було слухати про нелегке життя колишнього лікаря-офтальмолога, але, вважає, що віра в Бога допомогла йому дожити до 88-ми років.

Директор ЦБС Галина Волошин подякувала о. Івану, п. Адаму за змістовні розповіді, побажала їм здоров»я, миру, високого духу Христового Воскресіння.

DSCN1140 DSCN1141 DSCN1144 DSCN1145 DSCN1149 DSCN1159 DSCN1162 DSCN1167 DSCN1179

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.