Паломництво до Марійського духовного центру в Зарваниці.

018Неодноразово профспілкова організація бібліотечних працівників Надвірнянської ЦБС організовувала поїздки до святих місць краю. 16 травня бібліотечні працівники ЦБС та члени Biblio Travel Club відвідали Марійський духовний центр в Зарваниці.

Зарваницький  Марійський духовний центр знаний в усьому християнському світі своєю чудотворною іконою Зарваницької Матері Божої. Вселаскава Мати Божа поставила свій престіл благодаті на цій святій землі і зігріває любов’ю, обдаровує ніжністю, вказує шлях до Бога і вічного щастя, бере під свій покров зболілі душі, як могутня Заступниця і Покровителька. Тому ідуть паломники до Зарваницької святині, щоб поклонитися Божій Матері.

Щиру молитву склали паломники біля чудотворної ікони Матері Божої та чудотворного образа Розп’яття Спасителя, які  знаходиться в парафіяльній церкві Пресвятої Трійці. В дорозі прочан підтримував Божим словом о.Василь Найда, парох церкви Христового Серця греко-католицької громади с.Камінне, який у Соборі Зарваницької Матері Божої відправив Богослужіння за намірення, здоров’я та Боже благословення для прочан, їхніх родин та за мир і спокій в Україні.

В наміренні благодаті миру в Україні та в усьому світі пройшли паломники в молитві по стаціях Хресної Дороги Зарваницької святині.

Відвідали також дерев’яну хрещату церкву Різдва Пресвятої Богородиці, яка збудована без єдиного цвяха. Всіх вразила своєю величчю скульптурна композиція монументального образу Матері Божої. Паломники причастилися водою із святого джерела.

Після дощового сірого ранку виглянуло сонце і осяяло все довкола світлом і теплом, немов Божа благодать зійшла на кожного учасника паломництва.до святині, які прийняли Святе Причастя, скропили уста цілющою водою, отримали чесноти і випрошувані ласки.

002 010 014 017 022 025 028 030 033 035 040 042 050 057 058

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.