Віртуальна мандрівка

0017 грудня у відділі інформаційних технологій відбулась віртуальна мандрівка «Мандруємо Болгарією» із циклу «Відкриваємо нові горизонти, нові культури і світи».

Мандрівка розпочалась із загальної інформації про країну (географічне положення, населення, державний устрій, державні символи, релігія, національна кухня, культура і т. д.). Знайомство з Болгарією продовжили переглядом її визначних пам’яток.

Болгарія – це практично музей під відкритим небом. Це одна з найстаріших країн в усій Європі. Тут знаходиться безліч рідкісних пам’яток, пам’ятників старовини і історично значущих місць. Найбільше вражають своєю красотою і величністю замки та фортеці цієї країни, які були побудовані багато років тому, але більшість із них досить непогано збереглися до наших часів (замок Баба Віда, Царевець, Белоградчик). Перлиною історичної Болгарії являється чоловічий Рильський монастир, відомий як Єрусалим Болгарії, внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Також вражають храми та церкви країни (храм-пам’ятник Олександра Невського, Боянська церква та ін.). Ще Болгарія славиться своїми курортами.

02 408 01

Sharing

Ви можете прокоментувати, або відправити trackback з Вашого власного сайту.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.