Свято села

GHQsmQccQAIВже стало доброю традицією ланчинців 12 липня, на Петра, відзначати свято селища. Цього року ще й дата ювілейна – 775 років з часу заснування, хоча як село, Ланчин існував і раніше. Селище Ланчин – красиве і квітуче, та справжньою його окрасою є люди. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя – джерело людської мудрості і самовідданості. Про те, чим живе селище сьогодні та з вітальними добрими словами звернулись до громади селищний голова Михайло Іванюк та депутат обласної ради Михайло Іваночко. Ведучі свята Орест Рогатинський та Андріана Романюк віншували громаду гарними добрими словами, вітали молоді сім»ї з поповненням в родині (протягом року народилось 27 маленьких ланчинців), приділили увагу та повагу найстаршим жителям селища, яким сьогодні по 97 р. -Меланія Білоус та Варвара Бідаш, віддали шану батькам синів, які захищають наш спокій в зоні АТО. Веселого, святкового настрою додавали місцеві таланти – хореографічний колектив «Сонечко» (керівник Уляна Тимінська), вокалісти Наталя Яремчук, Марія Цюпак, Тетяна Саманюк, Валентина Палійчук, Андріана Романюк, Вкторія Гресько, Ірина Яремин, Світлана Небелюк, Роман і Володимир Малярчуки, Мартин Коновалюк, Уляна Романюк, Анна Саманюк, Оля Балабан. Піднесено звучала патріотична поезія у виконанні Тетяни Дем’янців.

Вже не перший рік до підготовки та проведення свята села чимало зусиль докладає колектив Ланчинської міської бібліотеки (Марія Попович, Любов Дімнич, Любов Косюк) та Народного дому (директор Василь Цюрак). Автором сценарію цьогорічного свята (як і минулих також) та активним його організатором була завідувач бібліотекою Марія Попович, за що від імені селищного голови отримала грамоту.

Відрадно, що бібліотека живе з громадою і для громади, виконуючи свою місію, є потрібною і затребуваною, сповідуючи девіз «Бібліотека – територія для громади».

01 G8CX_cm_L3U jKnx9CTZTeE mXmbC5jq2nY qEo4Vm6O_Bs QG2KGdqLepc

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.