Зустріч з письменницями

0102 серпня в приміщенні районної дитячої бібліотеки відбулася зустріч бібліотекарів району з відомими письменницями Івано-Франківщини Ольгою Деркачовою, Марією Микицей, Світланою Бреславською-Кемінь, яких представила модератор заходу директор ЦБС Галина Волошин.

Ольга Деркачова – член Національної спілки письменників України, лауреат міської премії ім.І.Франка за книгу “Синдром підсніжника”, лауреат обласної літературної премії ім. В.Стефаника за книгу “Крамниця щастя” – презентувала свою перевидану у 2016 році і доповнену книгу “Крамниця щастя”. В книгу ввійшли любовний роман “Крамниця щастя” та цикл оповідань “Кавові історії з Кімбо”. Сам роман змін не зазнав, а що стосується циклу оповідань, то це, вдаючись до професійних зворотів літературних критиків, більш серйозна проза. Це сім історій – за числом днів у тижні, поданих від понеділка до неділі кожна зі своєю назвою і з власним сюжетом. Всі вони розповідають про різні душевні стани людей, які приходять у кав’ярню. Цією книжкою триває естафета “Від слова до слова”, за умовами якої усі кошти, виручені від розповсюдження, будуть передані літературній агенції “Discursus” для видання наступних книжок за умови, що автор, чия книга побачить світ завдяки цій естафеті, зробить так само.

В творчій добірці письменниці оповідання та новели: “Синдром підсніжника”, “За лондонським часом”, “Крамниця щастя”, “Трикотажні метелики”, “Кавові історії з “Кімбо”, “Повидло з яблук”, “Коли прокинешся”.

Марія Микицей – письменниця, поетеса, журналістка, представила присутнім свої книги : прозовий твір “Трофей на довгу память”, за який одержала міську премію ім.І.Франка (2012) та поетичну збірку “Інфра”. Вона є авторкою збірок верлібрів “Саламандра”, “У затінку шафранів”, повісті для дітей “Будинок, який умів розмовляти”. За одним із висловів письменниці – писання для неї є одним із найкращих способів насолоджуватися життям.

Світлана Бреславська – поетеса, літературознавець, лауреат міської премії ім.І.Франка, презентувала свою нову збірку поезій “Вниз головою”, видану видавництвом “Місто НВ” в червні цього року. В творчому доробку – збірки поезій “Два кроки до раю”, “Переступи поріг” (2015). Вірші Світлани Бреславської, за висловом літературознавця Євгена Барана, сповнені внутрішньої напруги і внутрішнього гарту, це вірші співзвучні мелодії-імпровізації. В передньому слові до нової збірки “Вниз головою” Євген Баран зауважує, що в її віршах поєднуються “інтимна відвертість, світоглядно-етична конкретність і мовна добірність”.

Слухачі на зустрічі з письменницями мали змогу почути в авторському виконанні вірші та уривки з творів, поспілкуватися з ними, почути відповіді на поставлені запитання, придбати для власної бібліотеки книги з автографами. Зустріч з письменницями пройшла в теплій і дружній атмосфері.

005 007 004

009 011 012

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.