Мій татусь – Хоробре Серце

SDC1267929 липня у читальній залі Ланчинської бібліотеки-філії для дорослих відбулося незвичайне свято: воїнів АТО вшановували в іпостасі люблячих і найкращих у світі батьків. Вітали татусів їхні діти. На цю трепетну і зворушливу зустріч запрошено патріотів України: Акперова Аліка, Голінея Миколу, Хромова Михайла, Дяченка Михайла з Ланчина та Голинського Володимира з Добротова.

Енергійні, жваві, усміхнено-привітні ведучі Марія Попович (завідувач бібліотеки) та Світлана Михайлюк (провідний спеціаліст Надвірнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді) зуміли створити теплу і прекрасну атмосферу свята, щоб хоч на мить забулося лихо, що затьмарює очі й розум, а думалося про величне, високе і прекрасне – милих і чарівних діток. Справді, слова Нелі Акперової, Насті Голіней та Насті Хромової, ніби сплетені у різнобарвні віночки, виткані яскравими зорями на тлі синього неба, ожили у серцях їх татусів, даючи надію на щасливе і мирне майбутнє. А ще люблячі дітки дарували батькам власноруч виготовлені листівки «Мій татусь – Хоробре Серце».

Усіх присутніх заполонила своїм неповторним голосом Вікторія Гресько, яка виконала пісні «У нашому серці» та «Батькам». Багато оплесків отримали маленькі читці – брати Назар та Андрій  з мамою Любою Дутчак, що звеселили присутніх гуморесками, а конкурс «Я – гарний кухар» показав, як наші воїни майстерно вміють готувати те, що полюбляють їхні діти.

Звісно воїнів-патріотів на святі чекав сюрприз – подарунки, які вручила і батькам і дітям Світлана Михайлюк. Вона подякувала воїнам, наголосивши на тому, що вони окрилюють своїм патріотизмом кожну людину, заставляють високо підняти голову і на весь світ проголосити, що всі ми – українці, і гідні цього звання. На кінець діти прочитали молитву, яку вони промовляють щодня: Зішли, Боже, ласки на дітей маленьких, щоб виросли на потіху батька й неньки. Май, Боже,в опіці всю нашу родину, глянь ласкавим оком ще й на Україну!

SDC12631 SDC12635 SDC12636 SDC12638 SDC12645 SDC12646 SDC12651 SDC12654 SDC12665 SDC12668 SDC12670 SDC12674

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.