Літературно-музичний вечір “Невмируща слава І.Франка”

017В цьому році виповнюється 160 років з дня народження Івана Яковича Франка, тому Указом Президента 2016 рік проголошено роком пам’яті І.Франка.

Всі ми звикли бачити в ньому, в першу чергу, українського письменника, поета, публіциста, перекладача, вченого, громадського і політичного діяча, але, попри це все, він був також людиною, людиною цікавою та неординарною. 

5 серпня в читальній залі центральної районної бібліотеки відбувся літературно-музичний вечір “Невмируща слава І.Франка” з нагоди 160 річчя з дня народження, де говорили  про Івана Франка, як про письменника світового рівня, європейського генія. Ведучі заходу – завідувач краєзнавчим відділом Раїса Грушецька та бібліотекар абонементу Наталія Берчак – гортали сторінки біографії та творчості письменника, перемежовуючи їх безсмертною поезією великого Каменяра: уривки з поеми “Мойсей”, ліричної драми “Зів’яле листя” та інші ліричні та патріотичні твори.

Іван Франко залишив по собі колосальну художню та наукову спадщину. Важко знайти в світовій культурі людину такого безмежного творчого діапазону, як Іван Франко.

Присутні переглянули відеофільм “Обличчя української історії: Іван Франко” та послухали записи пісень на слова поета: “Не пора, не пора”, “Ой, ти дівчино, з горіха зерня”, “Червона калино, чого в лузі гнешся”, “Чого являєшся мені у сні”, а також мали змогу ознайомилися з літературою книжкової виставки “Слово Каменяра в українському серці”.

001 010 012 015 017 023

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.