Віртуальна мандрівка “Країнами ЄС”

020Надвірнянська района бібліотека стала учасником проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках», який реалізовує Українська бібліотечна асоціація (УБА), що стала переможцем програми Європейського Союзу «Еразмус+ (Жан Моне)». Проект передбачає розширення мережі центрів європейської інформації (ЦЄІ), створених на базі більшості ОУНБ, і відкриття в містах і районах по всій Україні пунктів європейської інформації (ЄІ), інформаційно-методичне забезпечення бібліотекарів щодо їх діяльності та активізацію роботи бібліотек з популяризації європейських цінностей.

На базі Надвірнянської районної бібліотеки створено пункт європейської інформації “Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся”. В рамках реалізації проекту 12 серпня в читальній залі ЦРБ було проведено віртуальну мандрівку “Країнами ЄС”. Координатор проекту бібліограф ЦРБ Тетяна Гавриленко розповіла присутнім про мету проекту, програму дій пункту європейської інформації та презентувала книжкову виставку “Відкрий Європу для себе”, яка діє в рамках проекту. Завідувач відділу обслуговування користувачів Надія Мартинюк провела презентацію “Пізнаємо Європу разом”, ознайомивши слухачів з символами Європейського Союзу, їх походженням та значенням.

Цікавою і пізнавальною стала історична довідка про створення Європейського Союзу, яку надав історик, краєзнавець, автор книг “Від Фултона до Белграда”, “В плині віків” та інших, Михайло Семкіяш. В своєму виступі він детально проаналізував передумови створення Європейського Союзу, переваги та недоліки членства в ЄС, перспективи для України, після її вступу до європейської спільноти.

На завершення присутні переглянули відеофільм “Подорож столицями Європи” та ознайомилися з матеріалами виставки.

Європа починається з кожного з нас – основний лейтмотив заходу, адже кожен з нас мріє про європейську Україну, в якій не буде корупції та беззаконня, де на зміну бідності та пошуку заробітків прийде достаток та достойне життя, бо наш народ, з його культурною спадщиною та гуманістичною ментальністю, достойний зайняти в Європі гідне місце.

002 003 004 005 008 011 013 016

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.