Вечір-зустріч з Марією Дзюбою

CIMG6358У Будинку культури с.Гвізд, відбувся вечір-зустріч з Марією Дзюбою, письменницею, художницею, організований за ініціативи завідувача сільської бібліотеки-філії Любові Текинчук та за підтримки сільської ради, директора Будинку культури Катерини Іванюк та громади села, з нагоди святкування її ювілейного дня народження.

Марія Дзюба і сьогодні живе в своєму рідному мальовничому селі Гвізд, де народилася і виросла. Вона член Національної спілки письменників України (2005), лауреат обласної премії ім. В. Стефаника (2004), авторка збірок поезій „На перехресті почуттів” (1996) та „Світлотіні для відважних” (2006), романів „Укриті небом” (2003), „Ранець для крил” (2006), „Музейна баба” (2008), „БісеріАда або п’ять грамів душі” (2010). Марія Дзюба сильна творча особистість, яка однаково володіє як художнім словом, так і малярським пензлем та олівцем у графіці. Як письменниця вперше прийшла до читача двома поетичними збірками “На перехресті почуттів” і „Світлотіні відважних”. Та найвагоміший успіх і визнання шанувальників здобула своєю прозою. Перша спроба – роман „Укриті небом” принесла їй славу талановитого прозаїка, членство у Спілці письменників, і найвищу літературну нагороду нашого краю – обласну премію імені В. Стефаника у 2004 році.

Відому землячку на святі вітали сільський голова Дмитро Кріцак та Кочержук Тетяна, шкільна медсестра. Для ювілярки звучали пісні у виконанні чоловічого ансамблю “Гвоздецькі парубки”, жіночого вокального ансамблю “Любисток” та фольклорного колективу які діють при сільському Будинку культури. Щиро лунала пісня у виконанні жіночого тріо в складі Світлани Ців’юк, Уляни Боднарук, Христини Пилип’юк, які також разом з Ганною Кравчук натхненно читали ліричні вірші Марії Дзюби. Ведуча вечора Христина Пилип’юк майстерно поєднувала художні номери з творчим словом ювілярки.

На завершення, Марія Дзюба, поділившись своїми творчими планами на майбутнє, щиро подякувала односельчанам за проведену теплу зустріч.

Легким метеликом краси,
Сільською ластівкою долі,
Зібрала з гір нектар роси
Намистинки п’янкі любові –
І понесла в свої світи…

CIMG6357 CIMG6340 CIMG6342 CIMG6343 CIMG6350 CIMG6354

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.