Презентація книги Ірини Стефанюк “Ти хочеш яблуко?”

10153847702 серпня в приміщенні міської юнацької бібліотеки відбулася презентація дебютної книги письменниці із Закарпаття Ірини Стефанюк “Ти хочеш яблуко?”. Можна стверджувати, що на літературному небосхилі зароджується нова зірка.

Ірина Стефанюк народилася в м.Долина, де минули її дитячі роки. Згодом сім’я переїхала в Надвірну, де пройшла юність пані Ірини. Друзі та колишні однокласники завітали на презентацію, щоб привітати авторку з письменницьким дебютом.

Роман «Ти хочеш яблуко?» був виданий в цьому році у видавництві «Апріорі» і вийшов тиражем у 1000 примірників. Головна героїня за сюжетом книги не уявляє свого життя без класичної музики, черпає з неї натхнення та починає свій день з прослуховування музичних композицій світових класиків, тому презентація книги та спілкування з авторкою доповнилася віртуозним музикальним супроводом у виконанні викладачів Надвірнянської музичної школи Возної Вікторії (фортепіано) та Полянчук Тетяни (скрипка).

«Ти хочеш яблуко?» – книга про кохання та пристрасть, довіру і зраду, шквал емоцій та глибину почуттів. Він і вона. Світ емоцій її очима. Зародження і розвиток почуттів. Історія кохання у кожного своя і неповторна, а цінності – незмінні у всіх. Як утримати та зберегти стосунки? На ці питання відповідає авторка у своєму дебютному романі і спонукає замислитись над цим читачів.

002 007 008

Роман почала писати у 2014 році. Як зауважує Ірина Стефанюк, багато в написанні роману зіграла йога, якою жінка займається тривалий час та проводить практичні заняття в одному з спортивно-оздоровчих комплексів Ужгорода. Саме етапи очищення душі(як і в йозі) яскраво змальовані через призму стосунків героїні Лани та її чоловіка.

Цікавим є те, що свій роман Ірина писала на мобільному телефоні, коли приходило натхнення та був вільний час. Творчий запал письменниці підтримав її чоловік, який став першим читачем, цензором та критиком.

005 010 003

Сімейні цінності як для головної героїні, так і для Ірини Стефанюк є головними в житті. Тож і свою першу книгу вона присвятила коханому чоловікові, дорогим донечкам, і з низьким поклоном батькам. Головна героїня роману стала тим всесвітом всепрощення й любові, який здатен врятувати долі близьких людей.

Наприкінці презентації всі присутні куштували соковиті смачні яблука, смакували особистим спілкуванням з Іриною Стефанюк та мали змогу одержати автограф від авторки з найкращими побажаннями. У майбутньому на прихильників творчості письменниці чекає продовження романтично-драматичної історії зі смаком яблука.

  014 017 022

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.