Ірина Шкрумеляк – переможець конкурсу дитячої творчості…

01З метою виявлення та підтримки творчих починань у дітей Фонд Миколи Томенка «Рідна країна» та Національна бібліотека України для дітей організували конкурс дитячої творчості «Мрії про Україну: дитячий погляд», який тривав із 1 березня до 24 серпня ц. р.

Мета конкурсу – формування у підростаючого покоління патріотичної свідомості та поваги до національних духовних цінностей, сприяння національно-патріотичному розвиткові особистості, ідентифікація з державою, її історією. Завдання конкурсу – утвердження у свідомості та почуттях юних громадян патріотичних цінностей, переконань і поваги до своєї країни, українського народу, його культури, звичаїв та традицій, стимулювання у дітей самостійності. Перший етап конкурсу проходив на районному рівні, який організувала районна бібліотека для дітей.
Активна читачка Ланчинської міської бібліотеки для дітей Ірина Шкрумеляк (14 років) у номінації «Прозові твори» за фантастичне оповідання «Подорож у майбутнє» зайняла І місце в області та ІІ місце в Україні.

Урочисте нагородження переможців республіканського рівня відбулося в Національній бібліотеці України для дітей, де їх привітно, щиро зустріли. Ірину в поїздці супроводжувала завідувач бібліотекою Наталія Яремин. Працівники бібліотеки провели для дітей екскурсію по чудовому приміщенні, відділах: обслуговування користувачів різних вікових груп, рідкісних книг, соціокультурної діяльності, залі релаксації, а також влаштували мандрівку визначними місцями Києва: Майданом Незалежності, Хрещатиком, відвідали музей другої світової війни, вклонилися пам’яті Небесної Сотні на вулиці Інститутській. Лауреатів нагородили цінними подарунками та дипломами.

Вітаємо Іринку з вагомою перемогою, бажаємо подальших творчих успіхів та перемог!

267619361 267620493 267621275 267621416 267621554 267625050

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.