Дует поезії і прози

0329 вересня в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва Уляна Грицюк (після одруження – Вовчанчин) презентувала першу збірку поезії і прози «Ангели не п»ють вина». Модератори дійства – Марта Кушнерчук та Олександр Букатюк Уляна Вовчанчин – юрист за освітою, поетеса за покликанням. Народилася в селі Пасічна. У 2005 р. закінчила Пасічняську середню школу. З шкільних років захоплювалася словом. У 2006 році прийшла до літературної студії «Бистрінь». В колі однодумців, під орудою мудрого керівника Нестора Чира вчилася шліфувати слово. З 2010 року проживає у місті Старий Самбір Львівської області, де й працює за фахом.

Прагнення до творчості, вдосконалення, любов до слова, самовираження себе через нього було шляхом до успіху. У 2013 році вона нагороджена дипломом ІІ ступеня за участь в літературно-краєзнавчому конкурсі ім.. М. Утриска за поетичну підбірку «Мереживо миттєвостей», у 2015 р. стала переможцем міжнародного літературного фестивалю «Галицька осінь».

033 034 038

Благословив книгу у світ переднім словом керівник літстудії «Бистріь», член НСПУ Олександр Букатюк, в якому, зокрема, пише: «Книга Уляни Вовчанчин «Ангели не п»ють вина»… є сплавом таланту, щирості, світла серця, аромату весняних квітів, оксамиту осені, філософії літа, смаку розлук та зустрічей, ніжності і любові» та називає молоду письменницю «янголом, який не п»є вина буденності, віддаючи перевагу нектару добірного слова і наливає його нам». Олександр влучно назвав книгу «сольним дуетом поезії і прози». Автор свідомо порушила правило компонувати в книзі окремо прозові, окремо поетичні твори, а на свій розсуд розташувала вперемішку.

041 047 050

Про що пише Уляна Вовчанчин? Що хвилює молоду жінку і спонукає до творчості? Якщо одним словом, то – любов. Видно, що книгу творила жінка, яка любить і яку люблять. Зі сторінок книги вона ділиться своїм щастям, любов»ю, ніжністю з читачем і від цього стає світло і затишно, гарно на душі читачеві. Твори Уляни Вовчанчин читали Галина Чуревич, Оля Пилип»як, автор. Роман Садрук під акомпонемент гітари виконав кілька ліричних пісень, які доповнили ауру дійства.

З першим творчим успіхом Уляну вітали колеги-бистріньці, керівник літстудії Олександр Букатюк, член НСПУ Роман Киселюк.

055 059 064

065 069 073

Присутні побажали Уляні родинного затишку, благополуччя, подальших творчих успіхів.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.