30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

81214602Щороку цієї чудової вересневої пори, в день свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії , відзначаємо наше професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек.

30 вересня в приміщенні міської юнацької бібліотеки відбулася урочиста академія “Берегині скарбів книжкових”. З привітаннями та подарунками на свято до бібліотекарів прийшли поважні гості: міський голова Зіновій Андрійович, заступник голови районної держадміністрації Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, начальник відділу культури районної держадміністрації Олександр Зварчук, які відзначили вагомий внесок бібліотек району у розвиток галузі та національно-патріотичне виховання, розширення доступу громади до знань та інформації, вручили грамоти працівникам централізованої бібліотечної системи за особливі досягнення в бібліотечній справі та подарунки.

001 012 005

Вітальне слово та квіти від народного депутата Юрія Деревянка передала депутат районної ради Тетяна Пришляк

Своїх колег із професійним святом вітали ведучі свята Квітослава Брунько та Мирослава Мельник, читці Наталія Берчак та Олена Носкова, а також бібліотекарі отримали віршовані вітання від юних читачів районної бібліотеки для дітей.

Несподіванкою стало вітання бібліотекарів з святом від чемпіонки з дзюдо серед юніорів Катерини Саблевої, яка нещодавно стала переможцем на чемпіонаті Європи серед молоді та її тренера, адже саме в бібліотеці вона дізналася про такий вид спорту для дівчат.

Музичні вітання бібліотекарям дарували солісти Віктор Чудновський та Віта Котик.

Директор централізованої бібліотечної системи Галина Волошин в своєму виступі, вітаючи колег, зауважила, що небайдужість, творчий потенціал бібліотекаря, відданість справі, готовність вчитися, впроваджувати інноваційні технології – основа успіху бібліотеки в майбутньому.

002 008 013 003014 015 016 025 027

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.