Презентація книги Мирослава Дочинця “Мафтей”

14102346_1152148588185316_6130352430966431988_n21 жовтня в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва відбулася зустріч з письменником, лауреатом Національної премії ім.Т.Шевченка, членом Національної спілки письменників України Мирославом Дочинцем.

В Україні знайдеться мало письменників, чия творчість обговорювалася б так широко, як це відбувається з книжками Мирослава Дочинця. Завдяки яскравій колоритності мови, високій духовності та життєвій філософії, які проявляються у кожній книзі письменника, його твори знаходять шлях до читача, займаючи перші місця у топ-рейтингах популярності. В його творчому доробку більше двадцяти книг, серед яких – «Він і вона», «Краєвид із жінкою», «Хліб і шоколад», «Руки і душа», «Лис», «Дорога в небо – до людей», «Булава і серце», «Місячна роса», «Вічник», «Криничар», «Горянин», «Світован», філософсько-психологічних заповітів карпатського мудреця «Многії літа. Благії літа», що стали українським народним бестселером.

Його проза перекладалася російською, угорською, словацькою, румунською, польською, французькою, італійською, англійською, японською мовами.

Мирослав Дочинець на зустрічі презентував свою нову книгу “Мафтей. Книга, написана сухим пером”, яка, за словами автора,написана духом протесту. Мандруючи Європою, письменник зрозумів, що ми давно європейці і ця книга – намагання осмислити цю істину.

013 016 021

Книжка «Мафтей» — це є якоюсь мірою намагання моє осмислити нашу європейськість, наші досягнення, наші можливості і наш якийсь феномен, навіть я би сказав, який починає Україна зараз демонструвати в цьому світі»,- так охарактеризував свою нову книгу автор. Над книгою «Мафтей» Мирослав Дочинець працював 9 місяців — це книга про головне: про пошуки щастя, кохання, свободи та себе в цьому світі. Написана вона «сухим пером», оповідь автор повністю віддав у руки своєму героєві, а ще, за словами письменника, саме написання роману так цілковито захоплювало, що він писав його до скрипу, до висохлого пера. В основу нового роману Мирослава Дочинця лягли неймовірні події в Мукачеві, про які писали європейські газети ХІХ століття. Для чого переповідаються історії? Може, з волі блукаючого відлуння, а може, тому, що діла проминулі срібними нитками вплітаються і в мережу сьогочасної доби…Всі дивляться в дзеркало і майже ніхто не заглядає за скло, за срібний покрив. А головна ж таємниця там. Мафтей зазирнув…

В кінці жовтня книга “Мафтей” Мирослава Дочинця була представлена на франкфуртському книжковому ярмарку.

Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері. Під час зустрічі присутні мали змогу поспілкуватися з письменником, придбати книги з автографом улюбленого автора, адже М.Дочинець пише такі книжки, які вимагають не тільки повільного і вдумливого читання, а й неодмінного повернення – читані вдруге, вони сприймаються по-іншому чи трохи інакше.

015 019  011

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.