Літературно-музичне свято “Бабине літо”

002Дивовижний період в природі – бабине літо. Осіннє сонечко теплими, лагідними промінчиками зігріє останнім теплом перед холодною зимою. Так і жінка відчуває приплив енергії і душевного хвилювання перед власною пізньою осінню.

26 жовтня, в затишку читальної зали центральної районної бібліотеки, зібралися жінки поважного віку – членкині “Союзу українок” Надвірнянщини, читачки та бібліотекарі – на літературно-музичне свято “Бабине літо”. Присутніх гостинно вітали ведучі свята Надія Мартинюк та Галина Чуревич. Осіннього колориту додали жовті барви опалого листя, якими прикрасили зал і створили атмосферу відпочинку під відому мелодію Джо Дассена.

Галина Чуревич потішила присутніх чудовими ліричними віршами та піснею, у власному виконанні. Її оксамитовий, глибокий голос не залишив байдужих в залі. Тепла історія про мудру Берегиню домашнього вогнища – бабусю, бабусині поради, весела гумореска – добавили настрою та потішили присутніх. Власний вірш про осінь прочитала союзянка Люба Середюк. Відпочити під веселу музику з відео-кліпу гурту “Забава”, поспілкуватися між собою про радощі та будні життя, посмакувати солодощів, присутні мали змогу за горнятком чаю. Голова “Союзу українок” Ольга Багрійчук щиро подякувала організаторам за чудове свято.

011 004 005 014 021 026 028 030 031

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.