Творча зустріч з майстрами слова – Іваном Гриджуком та Степаном Писуляком

263Природа нашого краю, самобутня вдача і жива душа народу благодатно впливають на народження і становлення сильних творчих особистостей, в серцях яких горить натхнення і полумінь творення.

27 грудня в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулася творча зустріч з відомими людьми краю, талановитими майстрами словами Іваном Гриджуком та Степаном Писуляком, з нагоди відзначення їхніх ювілейних дат народження.

Іван Гриджук в українській журналістиці 37 років, очолює колектив районної газети «Народної Волі» та Надвірнянську районну організацію НСЖУ, член секретаріату і правління Івано-Франківської обласної організації НСЖУ. В грудні цього року відзначив свій 60-річний ювілей. Згідно з Указом Президента України «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України» йому в 2016 році присвоєно почесне звання «Заслужений журналіст України”. Такою нагородою керівників і журналістів районних друкованих видань Прикарпаття не відзначали майже 15 років.

092 060 168

113 189 128

069 046 080

На святі, в своєму виступі, розповів як вирішив стати журналістом, згадав свої перші публікації, цікаві історії з журналістської практики. Бібліотекарі підготували до заходу слайд-шоу із світлин з особистого архіву Івана Миколайовича, які він, з тонким гумором, прокоментував. Ведуча заходу завідувач краєзнавчим відділом ЦРБ Раїса Грушецька ознайомила присутніх з добіркою краєзнавчої літератури з статтями та переднім словом Івана Гриджука. Він автор багатьох нарисів про відомих людей краю, редактор-упорядник книги “Великий день. Пізнє літо” В. Левицького, за що удостоєний районної премії ім Н.Попович.

Його колега Степан Писуляк – журналіст за фахом, поет за покликанням – ступив на поріг 70-річчя. Його поезії пробуджують в душах читачів неспокій за світ навколишній, гордість за свій рідний край, втаємничують в світлі почуття любові. На святі звучали вірші із збірки С.Писуляка “Вирій синіх птиць”, які читала бібліотекар ЦРБ Наталія Берчак.

Ювілярів прийшли привітати друзі з літературної студії “Бистрінь”, яка свого часу була створена при редакції газети “Народна Воля”, колеги-журналісти, літератори та краєзнавці. Вінок вітань склали поетеса Мирослава Гордєєва, новелістка Галина Христан, поет і прозаїк Роман Киселюк, поет-гуморист Роман Бенюк, історик, член НСЖУ Володимир Свягла. Чудові пісенні вітання подарував ювілярам співак Віктор Чудновський. Нових творчих звершень, плідної праці на благо української держави побажала ювілярам директор ЦБС Галина Волошин.

236 144 193

117 099 249

223 197 054

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.