Творча зустріч з поетесою ,членом НСПУ Любою Василик.

00824 січня в читальній залі ЦРБ відбулась зустріч з поетесою Любою Василик, якій 16 січня минуло 60 років з дня народження. Привітати її прийшли шанувальники її поетичного слова,читачі бібліотеки та члени літературної студії «Бистрінь».

Люба Василик-Карпенюк народилась у с.Нижній Вербіж Коломийського району в сім’ї службовців. Закінчила Коломийське педучилище та Чернівецький державний університет. Працювала вчителем біології в ЗОШ №3 1-111 ступенів. Зараз на заслуженому відпочинку. Друкувалася в республіканському альманасі «Вітрила», журналі «Перевал», збірнику творів письменників Івано-Франківщини «Від Карпат до Опілля», надвірнянських альманахах «Жниво на стерні», «Купальська злива», а також книзі «Страгора» та «Коломийська хвиля». Видала книгу поезій «Молитва дерев»(1996) та «Межень»(2006). Член НСПУ з 1997 року.

001 005 007

013 018 024

Про поезію Люби Василик повела мову ведуча вечора Раїса Грушецька,яка прочитала вірші поетеси. Поезія пані Люби – щира і неординарна. У неї немає віршів на замовлення. В своїх віршованих рядках вона пише, що для неї «слово – думок ювелірна оправа». Поезія Люби Василик засвідчує неабиякий талант,високий рівень образного мислення,в ній відчутна іронія і самоіронія. В її поезії звучить жіноча тема,відчувається біль невирішених екологічних, політичних, морально-етичних проблем.

Люба Василик ознайомила присутніх з рукописами своїх творів для дітей, які вона підготувала для друку, однак ще не вирішене питання з художнім оформленням.

Поетесу Любу Василик вітали відомі митці Надвірнянщини: Марія Дзюба, Галина Христан, поетеса Надія Павлик, поет Роман Киселюк. До вітань ювілярці приєднався бібліотекар ЦРБ Ярослав Лазорко, охарактеризувавши Любу Василик як надзвичайно обдаровану особистість.

Директор бібліотеки Галина Волошин відзначила філософську глибину та емоційне забарвлення поезії Люби Василик, прочитала її вірші і побажала їй міцного здоров’я, творчих злетів, нових видань і презентацій. Поетеса подарувала всім учасникам заходу свої книги з дарчим автографом. Зустріч плавно перейшла в невимушений діалог з присутніми, що добавило затишку та колориту.

027 028 036

040 042 046

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.