Щедрівка і коляда в бібліотеку загляда

SDC12825Звичай колядування має свою давню історію. Різдво в українських традиціях – це справжня феєрія, свято, що триває два тижні! В Україні, в дохристиянські часи, Коляда відзначалася як свято родючості. Наступають ці дні в період зимового сонцестояння. В середині січня дні подовжуються, і природа поступово починає готуватися до весни. Готуються до неї і люди. Свято Коляди з веселими колядами та щедрівками приходить в усі будинки ввечері напередодні Різдва.

В Ланчинській бібліотеці-філії для дорослих в ці святкові різдвяні дні пройшов караван колядок «Щедрівка і коляда в бібліотеку загляда». Колядники, яскраво і ошатно вбрані, з Вефлеємської зіркою, Дідухом попереду і дзвіночком, який сповіщає про прибуття колядників, прославляючи колядою маленького Ісусика – Сина Божого, бажали всім присутнім достатку, щастя в сім’ях та родині, успіхів у господарюванні і вдалого врожаю, здійснення задумів і мрій.

Слухаючи колядки, бібліотекарі та гості насолоджувалися справжнім народним мистецтвом, що свідчить про збереження великої української спадщини, традицій та звичаїв нашого народу.

SDC12832

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.