Нема любові понад ту, що окропила кров’ю Крути

SDC12805Наша історія не перестає повторюватися. Так як сьогодні гинуть, захищаючи територію України від посягань, мужні воїни в зоні бойових дій АТО, так само мужньо стояли юні захисники 29 січня 1918 року в бою під Крутами.

99 років відділяють нас від тих подій та вони ятрять душу, надихають сьогоднішніх воїнів на подвиги в честь Батьківщини.

Вечір пам’яті “Нема любові понад ту, що окропила кров’ю Крути” пройшов в Ланчинській міській бібліотеці-філії для дорослих, куди завітали учні 10-Б класу Ланчинської ЗОШ 1-3 ст. Ведучі Голіней Оля та Круп’як Юра повели присутніх стежками історичних спогадів про перебіг тих трагічних подій. Зворушили присутніх віршовані рядки, які читали  Янко Тоня, Петруняк Андрій, Голіней Софія, Мазуренко Катя, Яремин Андрій, Данилюк Іван та Голіней Орест. Пісні “Балада про Крути”, “Прошу у неба”, “Україно моя” у виконанні Тані Дем’янців, знайшли щемливий відгук у кожному серці. Хвилиною мовчання вшанували присутні всіх, хто загину, захищаючи рідну землю.

Сьогодні на Сході України ворог веде масовий обстріл українських міст і сіл, але нашу Батьківщину зламати не можна, вона як птах фенікс відроджується з попелу. Сьогоднішні події свідчать про наш високий патріотизм, згуртованість, вміння протистояти незгодам.
Пам’ятаймо свою славну і трагічну історію.
SDC12779 SDC12783 SDC12799
SDC12813 SDC12820 SDC12860

 

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.