Презентація книги О. Букатюка «Мадонна миру»

IMG_1779В Івано-Франківському видавництві «Місто НВ» за кошти  обласного бюджету вийшла друком друга книга поезій Олександра Букатюка «Мадонна миру» як логічне продовження першої поетичної збірки «Мадонна Майдану». В приміщенні міської бібліотеки для юнацтва 10 лютого відбулась презентація книги.

Модератор заходу  провідний методист ЦРБ Марта Кушнерчук представила Олександра – поета, члена НСПУ, керівника літературної студії «Бистрінь» ім Н. Чира, засновника та ініціатора Всеукраїнського літературного об»єднання «Поетквартал», лауреата Івано-Франківської міської премії ім. І. Франка, журналіста обласного ТБ «Карпати», активіста Революції гідності.

Як справжній патріот, людина, якій гостро болить доля своєї країни, своїм словом поета-воїна Олександр разом з народом в цей складний час, тож книга гостро актуальна, як згусток болю і надії, відчаю і сподівання, ненависті і любові, прагнення миру істинного…. В передмові до книги Миколи Антощака читаємо: «Олександр Букатюк прагне говорити про добре і про вічне, про те, що має визначати цей світ та Україну. Майдан визначив зламний момент в її житті, Мир визначатиме її майбутнє. А для того, щоб ми пам»ятали, як нам цей мир дістанеться і яка ціна перемир»їв, він написав свою другу книгу».

Автор спілкувався з аудиторією, читав свої вірші, а також Раїса Грушецька, Галина Чуревич, Галина Дем»янчук.

З черговим творчим успіхом Олександра вітали друзі по перу, шанувальники творчості Мирослава Гордєєва-Мельник, Роман Киселюк, Галина Христан, Іван Гриджук, Роман Глодан та інші. Мультимедійний відеоряд забезпечив інженер-програміст ЦРБ Богдан Зрайко.

Книга Олександра Букатюка іде до читача. Нехай щасливою буде ця дорога. Нехай ця книга підтримає кожного в цей нелегкий час,  додасть нам світла, віри, любові, сподівання на  мир. Автору ще раз побажаємо творчих успіхів, натхнення, нехай береже його самого і його творчість Мадонна Миру!

 IMG_1834 IMG_1816 IMG_1811

IMG_1809 IMG_1806 IMG_1796

IMG_1795 IMG_1793 IMG_1790

IMG_1788 IMG_1787 IMG_1781

 

    

 

 

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.