Партнерство і співпраця

IMG_20170216_123940При Надвірнянській ЗОШ № 2 створений європейський клуб «Мрія», який став партнером проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках України», який здійснюється в центральній районній бібліотеці.

Координатор проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках України» Тетяна Гавриленко взяла участь в обласному семінарі підвищення курсів кваліфікації бібліотечних працівників «Національно-патріотичне виховання учнів у практиці роботи шкільної бібліотеки» на базі Надвірнянської ЗОШ №2, де ознайомила присутніх з діяльністю Пункту європейської інформації в Надвірнянській районній бібліотеці, використавши мультимедійну презентацію.

Про роботу європейського клубу «Мрія», створеного в рамках цього проекту, розповіла Любов Андрійович, зав. шкільною бібліотекою. З учасниками клубу «Мрія» вона провела відеомандрівку країнами Європи. Цікаво і жваво пройшла вікторина, яка закріпила знання у дітей про Європу та європейські цінності.

Окрім того, з учасниками семінару проведено навчання по користуванню бібілографічними посібниками та, в процесі роботи семінару, було презентовано бібліографічний покажчик на національно-патріотичну тематику «На світі є одна країна, яку люблю, – це Україна!», підготовлений бібліографом ЦРБ Тетяною Гавриленко, де учасники семінару мали змогу ознайомитись з поданою інформацією.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.