Зустріч із відомими спортсменами

IMG_1281Спорт – це сила волі, прагнення до перемоги, самовдосконалення. Не всі можуть досягти вершини спортивної слави, адже спорт – це, передусім, важка праця.

19 лютого в с.Гвізд відбулася зустріч з відомими спортсменами села, яку ініціювали і провели Гвіздська бібліотека-філія (завідувач Любов Текинчук) спільно з Будинком культури. На зустріч завітали люди, які своє життя присвятили спорту та неодноразово побували на вершині зіркового злету: Лазорів Ольга Василівна – майстер спорту України з дзюдо, майстер спорту міжнародного класу із самбо, чемпіонка України і Європи, призерка європейських і світових змагань; Семенюк Марія Василівна – заслужений майстер спорту з самбо, майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, 5-разова чемпіонка світу з самбо, 5-разова чемпіонка Європи з дзюдо і самбо, багаторазова чемпіонка України; Кепещук Богдана Ігорівна – переможниця Всеукраїнських змагань із самбо та призерка 2 ступеня. Вони поділилися своїми спогадами про хвилюючі моменти перемог, про початок спортивних сходжень, віддали данину шани своїм тренерам.

IMG_1278Відомих краян привітав сільський голова Дмитро Кріцак. Музичні вітання прозвучали від народного колективу “Скарбниця” (керівник Любомир Боднарук), віршованими рядками подякувала славним гостям ведуча свята Христина Пилип’юк.

Зустріч пройшла в теплій і затишній атмосфері, всім присутнім було цікаво поспілкуватися з відомими односельцями, адже спорт дає не тільки здоров’я і силу, він загартовує характер, волю, дарує радість.

IMG_1268 IMG_1283 IMG_1284

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.