Воїни світла, воїни добра

33114Сьогодні Україну знають у всьому світі. Трагічні події, які відбулися на Майдані у серці України – Києві – взимку 2014 року, сколихнули людей усієї земної кулі. Українці об’єдналися, щоб боротися за краще життя своїх дітей, друзів, батьків.

90 днів і ночей… Тривожних, заплаканих і вимолених… три місяці, залишивши свої родини, тисячі людей стояли на вулицях, день і ніч, у морози заради одного – щоб домогтися свого, щоб їхній біль хтось почув. В один день тисячі простих українців стали солдатами свого народу. Звичайні мирні люди: студенти, учні, інженери, водії, вчителі, колишні військові, безробітні: заприсяглися на барикаді перемогти або померти.

Не спи, моя рідна земля!
Прокинься, моя Україно!
Відкрий свої очі у світлі далеких зірок.
… І мовчки сотня непокорених героїв
Відходила у чисті небеса…

Стався масовий розстріл активістів Євромайдану. Загиблих після цього почали називати Небесною Сотнею.

21 лютого Надвірнянська центральна районна бібліотека разом з Надвірнянським ПТУ № 11 провели годину патріотизму «Воїни світла, воїни добра». У відділі абонемент (ЦРБ) діє розгонута виставка «Герої на сторожі миру», яку презентував бібліотекар відділу обслуговування (абонемент) Ярослав Лазорко. Бібліотекар відділу обслуговування (абонемент) Наталя Берчак надала довідку про криваві лютневі події 2014 року. В організації заходу брала участь група 37, під керівництвом класного керівника Лесі Космірак.

IMG_5071 IMG_5103 IMG_5100

IMG_5114 IMG_5117 IMG_5121

Розпочали захід ведучі Гафійчук Владислав та Бабчук Микола, які закликали пройнятися революційними подіями, які відбулися 2014 року. Революція добре показала нам, хто є хто. Друг пізнався в біді. І часто цими друзями, братами по боротьбі стали ті, від кого ми цього не очікували. Ті ж, хто, здавалося, однозначно мав би стояти поруч на барикадах, виявилися раптом чужими. Ця ідентифікація стала дуже важливою для подальшого життя.

Згадаймо тих, хто були майже ровесниками і нашими земляками. Хто, не зважаючи на молоді роки, пішов у бій із несправедливістю – і все заради України.

Звучали пісні «Не спи моя рідна земля», «Там біля тополі», «Білі лебеді», у виконанні Владислава Гафійчука.

Вірші про Майдан читали: Гунда Мирослав, Годзюр Андрій, Чава Микола, Зьола Юрій, Зубко Володимир, Бойко Іван, Шимонюк Михайло та Дмитро, Демич Іван.

Вчителем хореографом Барзіковою Марією Миколаївною поставлено танець на пісню Я.Вакарчука «Обійми мене» у виконанні Михайла Манівця, Тетяни Танчак, Іванки Лисак, Олега Курчука.

Було переглянуто ряд відео-фільмів: «Бій за аеропорт», «Розстріл майдану».

Україна… Її майбутнє в руках молоді. Від нас залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружньою, сильною, здоровою, щасливою!

IMG_5126 IMG_5137 IMG_5148

IMG_5157 IMG_5187 IMG_5191

IMG_5203 IMG_5215 IMG_5099

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.