Виставка-презентація “Вічний орієнтир”

IMG_1993В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Шевченка. Нині наше серце, чутлива душа, розбуджена думка зосереджені в вимірах військового стану російської агресії на українській землі.І знову звертаємось до творчості Т.Шевченка і причащаємось його могутнім духом, його пророчою поезією,і натхненою піснею.

 

Ми розбудовуємо в собі непоборну правду і велику мудрість Кобзаря його провісницькими словами:

І на оновленій землі

Врага не буде супостата…

А буде син, і буде мати

І будуть люди на землі.

З нагоди дня народження відомого українського генія Т.Г. Шевченка, бібліотекар відділу обслуговування Ярослав Лазорко презентував виставку,  присвячену 203- річниці з дня народження Поета під назвою «Вічний орієнтир».  В експозиції налічується 225 одиниць експонатів, серед яких книги Б. Лепкого «В Тарасові роковини»(Відень,1915), «Шевченкова криниця»(Львів,1922), «Кобзар» видавництво Полтава (Буенос-Айрес,1950), Василь Барка «Правда Кобзаря»(Нью-Йорк,1961), Т.Шевченко “Твори” (Варшава,1936). Книжкові полиці доповнюють чимало поштових листівок, конверти, марки, екслібриси, медалі, значки. Лейтмотивом презентації була широка палітра діяльності Шевченка поета, прозаїка, художника.

Ми повинні жити за Тарасом, звіряти з ним свій нелегкий поступ. Жити без національної ідеології це все одно, що залишитися без можливості працювати, харчуватися і дихати. Напутні слова поета спрямовують до побудови могутньої, багатої і процвітаючої держави. Такий підхід був би найкращим пам’ятником нашому національному Генію.

 

IMG_1977 IMG_1980 IMG_1983 IMG_1989 IMG_1992 IMG_1995

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.