Поезія, як молитва – зцілює душу

05921 березня до Всесвітнього дня поезії в читальній залі ЦРБ відбулася поетична імпреза «Поезія, як молитва – зцілює душу», під час якої шанувальники поетичного слова мали можливість зустрітися та поспілкуватися з поетесами, членами Національної спілки письменників України Надією Павлик та Марією Дзюбою. Твори цих відомих на Надвірнянщині поетес є одними з найбільш популярних і улюблених серед читачів.

Марія Дзюба, лауреат обласної премії ім.. В.Стефаника, автор двох поетичних збірок – «На перехресті почуттів»(1996р.) , «Світлотіні для відважних» (2006) та чотирьох прозових творів. Вона займається живописом, мала персональні виставки в Україні і за кордоном, зокрема у Варшаві. Одна з її картин «Ціна свободи» знаходиться в музеї історії Надвірнянщини. Останнім часом письменниця віддає всю себе мистецькій діяльності.

Надія Павлик – авторка поетичних збірок «Поміж рядками»(2004), «P.S» (2009) та дитячої книжки «Овочі-здоровичі».

Модератор заходу, завідувач відділом краєзнавчої літератури Раїса Грушецька, розпочала захід віршем Ліни Костенко про поезію, розповіла про відзначення Всесвітнього дня поезії та познайомила присутніх із творчістю поетес, зачитавши декілька їхніх творів.

Письменниця Марія Дзюба підкреслила величезне значення поезії для людства, яка дає відповіді на найгостріші духовні питання сучасної людини, розвиває образне мислення. Зокрема виділила, що для написання дитячої поезії потрібен особливий дар – відчувати і дивитись на світ дитячими очима. Письменниця прочитала свою неопубліковану поезію, а також дитячу віршовану казку.

Для Надії Павлик поезія – як політ, як вища математика, філософія, вона додає сили, віри в людину, добро і любов. Надія Павлик познайомила зі своєю щойно написаною поезією.

Присутні щиро подякували поетесам за зустріч, побажавши творчого натхнення та злетів.

046 048 054 060 065 069

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.