Творча зустріч з Оксаною Кузів

036У книгах закладено особливу чарівність; книги викликають в нас насолоду: вони розмовляють з нами, дають нам добру пораду, вони стають живими друзями для нас. І кожна нова книга – це подія, це як народження нового життя.

4 квітня бібліотекарі району та всі шанувальники творчості прикарпатської письменниці Оксани Кузів, мали змогу поспілкуватися з нею під час зустрічі та презентації її нової книги “Назови мене своєю”. Модерувала зустріч директор централізованої бібліотечної системи Галина Волошин.

Оксана Кузів – письменниця, член Національної спілки журналістів України з 2013-го року. Читачі знають її за прозовою книжкою «Адамцьо», з якою вона дебютувала в літературі в 2014 році. Ця книга стала «Книжкою року у молоді Прикарпаття» та користується великою популярністю у читачів. 2015-го року світ побачила збірка поезій «У закапелках душі».

В нову книгу Оксани Кузів “Назови мене своєю”, окрім однойменної повісті, увійшли ще три її твори – «Таїнство», «Артистка» та «Адамцьо». Цьогорічна осінь виявилася успішною для авторки: прозова збірка «Назови мене своєю» увійшла в п’ятірку найкращих видань прикарпатських письменників, презентованих на Форумі видавців у Львові.

У центрі кожної з повістей непроста людська доля. Письменниця емоційно осмислює життєві історії, колись почуті з людських уст, розкриває внутрішній світ своїх персонажів та мотиви їх вчинків. Вона пише про заробітчанство, людську самотність та про родинну відчуженність, втрату спілкування.

На зустрічі Оксана Кузів розповіла, що почувши реальні історії, за якийсь час ніби починає жити у світі цих людей, чує їхні розмови, знає їхні думки та бажання і не може це не записати, бо все просто вихлюпується з неї. Присутні слухали з душевним трепетом щемливі рядки у авторському виконанні з її повісті “Таїнство”, за якою Вигодський народний театр поклав виставу. Також вона читали свою поезію, яка захоплює своєю великою душевністю та лірикою.

Оксана Кузів належить до тих письменників, які в своїх творах не філософствують та не літають у захмарних світах. Вона пише про життя. Її книги читають люди незалежно від віку та заняття, які стомилися від надмірного мудрування. Жінка пише про те, що відбувається чи може відбутися у житті кожного з нас, про приховані родинні таємниці, гріхи та покаяння. Творчістю і своїм особистим прикладом сили-мужності в боротьбі за життя, тихим жіночим і материнським щастям вона доводить усім, хто втратив віру й надію, що усе можна змінити на краще.
На завершення зустрічі присутні побажали письменниці нових творчих досягнень, сили та натхнення та висловили побажання подальших зустрічей.

015 022 031 038 012 043

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.