Літературно-музичний вечір до 60-річчя з дня народження В.Левицького

Изображение 0235 квітня в центральній районній бібліотеці відбувся літературно-музичний вечір «Пішов в трагічні небеса , як гуцул у далекі гори», присвячений 60-річчю з дня народження письменника , члена НСПУ, нашого краянина Василя Левицького .

Народився він в с. Красна Надвірнянського району в селянській родині. Твори нашого земляка навіки вписані до історії рідної літератури . Василь Левицький прожив коротке , але яскраве життя, збагативши скарбницю української літератури збірками новел та оповідань «Великий день» (1985) та «Пізнє літо»(1989). Останньої збірки, на жаль, він вже не побачив, не доживши до свого «пізнього літа». Трагічна смерть на Миколаївських лиманах у червні 1989 року обірвала його життя на 32 році . Безслідно зникли його останні новели і рукопис повісті про Майданівку.

Про життєвий і творчий шлях письменника розповіла завідувач відділу краєзнавчої літератури Раїса Грушецька . Вона також читала вірші, присвячені Василю Левицькому його друзями-поетами. Учні 9 класів Надвірнянської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів Андрій Вінтоняк , Софія Буній, Марія Бохінська та Вольдемар Швайгер прочитали уривки з новел Василя Левицького. В сценарій вечора були вплетені відеозаписи пісень Володимира Івасюка, у виконанні композитора, Назарія Яремчука і Василя Зінкевича. Учасники заходу переглянули мультимедійну презентацію світлин з творчого життя Василя Левицького. Зацікавила присутніх книжкова виставка «Його красна зоря».

Изображение 007 Изображение 011 Изображение 015 Изображение 017 Изображение 019  Изображение 001

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.