22 квітня – Всесвітній День Землі.

007Щорічно, 22 квітня, відзначають Всесвітній День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім – Землю, де створені для людства абсолютно унікальні умови, що дозволяють нам не тільки виживати, але й насолоджуватися життям у всій її красі і різноманітності.

В цей день небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні заходи, спрямовані на привернення уваги до таких проблем, як вирубка лісів, виснаження та забруднення ґрунту, скорочення чисельності популяцій тварин, забруднення води та атмосфери – це далеко не повний перелік негативних аспектів людського впливу на Землю.

В День Землі люди у всіх куточках нашої планети мають нагоду замислитися про збереження оточуючого середовища, багатств природи, про необхідність порозуміння між людьми та об’єднання зусиль заради досягнення миру і добробуту для всіх жителів Землі, тому в цей день також лунає голос Дзвону Миру – це нагадування і застереження людям про необхідність берегти нашу Землю і все живе на ній.
22 квітня, в День Землі, в читальній залі ЦРБ проведено годину екологічних знань “Збережемо планету – збережемо життя”. Для користувачів бібліотеки організовано книжкову виставку “Збережемо довкілля заради життя”, на якій представлена література, що розкриває важливі екологічні проблеми людства. Присутні переглянули також фільм “Віденський досвід для України”, в якому розповідається про проблеми, перспективи та досягнення в галузі збору та утилізації сміття в Європі, зокрема, в Австрії.

010 002 009

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.