Відзначення 122-річчя з дня народження поета Ю.Шкрумеляка

SDC1296818 квітня, у Світлий Великодній вівторок, Ланчинською бібліотекою-філією для дорослих (завідувач Марія Попович) при підтримці вчителів Ланчинської ЗОШ I-IIIст. Світлани Матіюк та Іванни Сенчук, проведено літературно-музичну композицію “На серці доля України”, яку організовано в честь 122-річниці з дня народження земляка Юрія Шкрумеляка. Дійство відбулося в центрі селища в меморіальному сквері біля пам”ятника поетові.

Розпочався захід піснею “Село моє” у виконанні Наталії Яремчук. Священники – отці Тарас та Василь – відправили панахиду за відомим земляком та вірним патріотом України Ю.Шкрумеляком.

Ведучі заходу розповіли про непростий життєвий шлях поета, найменші учасники свята читали його вірші, в яких поет розкрив свою любов до рідної землі, отчого дому, де майстерно описано “красу наших полів і гаїв квітучих”. Присутніх зворушив вірш Ю.Шкрумеляка “Мати Божа у Пилата”, який зачитали Любов Дутчак та Даніель Іваночко.

Своїми спогадами про Юрія Шкрумеляка поділилися запрошені на свято Степан Голіней та Марія Киба, яка зберегла подаровані їй книги з автографом поета. З вітальним словом виступив депутат обласної ради Михайло Іваночко, який наголосив, що в особі поета і земляка Ю.Шкрумеляка ми маємо гідний приклад патріотизму та любові до рідної землі. Наталія Яремчук подарувала присутнім чудову пісню “Нехай квітує Україна”, а завершилося свято урочистим спільним виконанням пісні “Ой у лузі червона калина” та Гімну України.

SDC12946 SDC12951 SDC12954 SDC12957 SDC12959 SDC12962

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.