Урок пам’яті до дня Чорнобильської трагедії

KZ7BHR3W12UЧорнобильська катастрофа 1986 року непоправно змінила життя цілого світу. З того часу минув 31 рік, однак наслідки аварії відчуваємо до сьогодні. Чорнобильська аварія – це найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства. Для всіх, хто прямо чи побіжно був причетний до Чорнобиля, час ніби розділився на дві нерівні частини: до 26 квітня і після…

В центральній районній бібліотеці до дня Чорнобильської трагедії проведено урок пам’яті “Атомне століття раною горить”. В цей день до бібліотеки завітали учні групи М-11 Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету під керівництвом викладача коледжу Тетяни Федак. На зустріч із учнями прийшли працівники заповідника “Горгани”: провідний фахівець Роман Кузнєцов та інженер Людмила Кравчук, які розповіли про вплив радіації на зовнішнє середовище та продемонстрували слайдову презентацію про Чорнобиль. Побачене і почуте знайшло відгук в серцях юних слухачів і викликало багато запитань.

Присутні переглянули також фільм “Битва за Чорнобиль” та книжкову виставку “Чорнобиль – скорбота пам’яті людської”, організовану в бібліотеці до цього трагічного в історії України дня.

Тридцять один рік – мить в історії людства. Та за ці роки ми досягли змін в своїй свідомості, стали жорсткіші, вимогливіші до тих, хто приймає відповідальні рішення, котрі впливають на людське життя та стан навколишнього середовища. Бо Чорнобильська трагедія – як нагадування світу, якою важкою ціною доводиться платити за помилки.

054 052 IMG_2363

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.