Вебінар із Кропивницькою обласною бібліотекою для юнацтва ім.О.Бойченка.

1Вебінар організували працівники Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва 27 квітня. Надвірнянська ЦРБ взяла участь у ньому на запрошення директора бібліотеки Лариси Савченко.

Тема конференції «Бібліотека, як складова туристичного простору».

У конференції взяло участь 23 бібліотеки: Миколаївська обласна бібліотека, центральні районні бібліотеки Кропивницької області – Благовіщенська, Знам’янська, Голованівська, Гайворонська, Олександрійська, Онуфріївська.

061Розпочала захід завідувач методичним відділом Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва Олена Кисельова, яка розповіла про сучасні інновації вітчизняних та зарубіжних бібліотек. Учасники вебінару ділились досвідом роботи, розповідали про проведення туристичних маршрутів, екскурсій, пішохідних подорожей, квестів та інші новації в діяльності роботи бібліотек Кропивницької та Миколаївської області.

060Надвірнянська центральна районна бібліотеки представила досвід роботи ЦРБ та бібліотек району, про який розповіла завідувач краєзнавчого відділу ЦРБ Раїса Грушецька. Наша бібліотека показала презентацію “Краєзнавство – пріоритетний напрям роботи бібліотек”. Про новітні технології – аудіо технічні салони, віртуальні екскурсії, 3D екскурсії повела мову працівник інтернетцентру Кропивницької обласної бібліотеки для юнацтва Юлія Терещенко.

Вебінар пройшов цікаво, змістовно і пізнавально для всіх учасників.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.