У пошану України і Каменяра – презентація журналу “Перевал”

023 травня на зустріч із бібліотекарями району завітав поет і прозаїк, головний редактор літературно-художнього і громадсько-політичного часопису “Перевал” Ярослав Ткачівський, який представив черговий випуск журналу (ч.3-4 за 2016 рік).

Як і попередні, цей випуск був присвячений ювілеям: 25-річчю Незалежності, 160-річчю з дня народження І.Франка та визначним датам інших класиків, а також 25-літтю з часу виходу в світ першого номеру журналу “Перевал”.

Ярослав Ткачівський розповів про зміст основних розділів цього випуску, зробив короткий екскурс в чвертьвікове минуле журналу, коротко зупинився на аналізі сьогодення та поділився роздумами про незвідане майбутнє життя часопису.

Журнал публікує на своїх сторінках твори як відомих так і починаючих літераторів Прикарпаття та України. В презентованому випуску часопису є творчий доробок і надвірнянського письменства: Марії Дзюби, Власти Власенко, Олександра Букатюка.

На сторінках журналу “Перевал” друкувалися великі майстри слова: Олесь Гончар, Тарас Мельничук, Ярослав Дорошенко, Євген Гуцало та багато інших відомих українських письменників, він об”єднує свідомих українців в бажанні плекати і берегти своїм словом Україну та майбутнє українського народу, адже слово – це теж зброя, тому бібліотекарі висловили подяку за високопрофесійну працю редакційній колегії та головному редактору журналу Ярославу Ткачівському і побажали творчого піднесення, яскравих авторів і ще багато нових видань.

Всі бажаючі можуть ознайомитися з черговим та попередніми випусками літературно-мистецького журналу “Перевал” в краєзнавчому відділі центральної районної бібліотеки.

019 020 022

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.